Biz Kimiz

  NBB M&A Advisors - Türkiye

 Nbb Turkey bizkimmiz

NBB Advisors, şirket ve marka değerleme, şirket satın alma, şirket satışı, şirket birleşmeleri konularında uluslararası alanda faaliyet gösteren, küçük ve orta ölçekli şirketler bazında Avrupa’nın en etkin kurumsal finansman şirketidir.

NBB Advisors, dört kıtada bulunan 32 ofisi ve uzman danışmanlardan oluşan networkü ile sektörde lider haline gelmiştir. NBB, bulunduğu ülkenin piyasa koşullarına uygun özgün çözümler üretirken, uluslararası ve global çözüm imkanları ile üst seviyede işler başarmaktadır.

Amacımız, hissedar değerini maksimize etmektir. NBB Turkey ile çalışan şirket sahipleri, işletmesinin mevcut durumunu en iyi şekilde analiz edecek, büyüme stratejisini netleştirecek, şirket değerini arttırabilecek ve yerli ve yabancı ortaklıklara imza atabilecektir.

Biz NBB olarak; bir şirketi kurmanın, büyütmenin ve yaşatmanın ne kadar ustalık ve maharet gerektirdiğini biliyoruz. Bizim motivasyonumuz, girişimci olarak aldığınız riskin karşılığını almanız ve şirketinizi strateji ve finansman desteği ile büyütmenizi sağlamaktır.

Eğer planlarınızda, şirketinizi değerini bilmek, şirketinizi karlı ve sürdürülebilir büyütmek, yeni bir ortaklık oluşturmak için ihtiyaç duyduğunuz sermaye yatırımını almak veya yıllardır sürdürdüğünüz maratonu en yüksek getiri ile sonuçlandırarak şirketinizi satmak varsa, bize danışınız.

Konaklar Mah. Zencefil Sok. No:2   4. Levent - İstanbul Tel: 0(212) 264 63 00  -  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

NBB Turkey Broşürü İçin Tıklayınız

NBB Advisors Türkiye Ekibimiz

Ercan Aslanturk

Ercan ASLANTÜRK / Partner

İstanbul Vefa Lisesi ve İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunudur. İş yaşamına, 1986 yılında Akbank’ta Müfettiş olarak başlayan Ercan Aslantürk, bankacılık kariyerine Toprakbank’ta devam etmiş, daha sonra Strateji Factoring ve Yatırım Finansal Kiralama şirketlerinde görev almıştır. Finans sektöründe; Teftiş Kurulu Başkanlığı, İnsan Kaynakları, Bilgi Teknolojileri, Mali İşler ve Operasyon bölümlerinde Genel Müdür Yardımcılığı ve Denetimden sorumlu Yönetim Kurulu üyeliği görevlerinde bulunmuştur.

NBB Advisors Turkey'in kurucu ortağı olan ASLANTÜRK; denetim, insan kaynakları, bilgi sistemleri, finans, mali işler, şirket değerleme, şirket satın alma ve birleşmeleri ile şirketlerde stratejik planlama konularında deneyim sahibidir.

 

 gökhan Kızılkaya nbb Turkey

 Gökhan KIZILKAYA/ Danışman

Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü mezunudur. İş hayatına 1988 yılında Akbank’ta Müfettiş olarak başlamıştır. Daha sonrasında, Toprakbank, Sümerbank, Etibank ve Birleşik Fon Bankası’nda; Operasyon, Yapılanma, Kaynak Geliştirme, Bireysel Pazarlama Departmanlarında, yöneticilik yapmış, ayrıca Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu’na devrolan Bankaların tasfiye çalışmalarını yürütmüştür. Bankalarda Operasyonel Riskler ve Kredi ve Finansal Analiz konularında eğitimler vermekte, şirketlerde ise krediler ve kurumsal yönetim konularında danışmanlık çalışmalarını sürdürmektedir.

Kredi Derecelendirme ve Kurumsal Yönetim Derecelendirme lisanslarına sahip olan Gökhan Kızılkaya, finansman, krediler, kurumsal yönetim ve şirket değerleme konularında uzmandır.

 

 cengiz onder

 Cengiz ÖNDER/ Danışman

İstanbul Pertevniyal Lisesi, Boğaziçi Üniversitesi İktisat Bölümü lisans, Kadir Has Üniversitesi Finans ve Bankacılık Bölümü yüksek lisans mezunudur. İş hayatına Toprakbank’ta müfettiş olarak başlayan Cengiz ÖNDER, bankacılık ve sigorta sektöründe müfettiş, iç denetçi ve yatırımcı ilişkileri yöneticiliği, JCR Eurasia Kredi Derecelendirme Kuruluşunda kıdemli analist görevlerinde bulunmuştur. 

Cengiz Önder, Sermaye Piyasası Kurulu İleri Düzey, Kurumsal Yönetim Derecelendirme, Kredi Derecelendirme ve Türev Ürünler lisansı ile SMMM ruhsatına da sahip olan Cengiz ÖNDER; denetim, finans, kredi derecelendirme, finansal analiz, hisse senedi ve şirket değerleme, finansal pazarlama, yatırımcı ilişkileri ve web yönetiminde deneyim sahibidir.

  İletişim için tıklayınız.

 

  Karlı ve sürdürülebilir büyüme için bizi takip edin.

            Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

 NBB Advisors Turkey - Konaklar Mah. Zencefil Sok No:2     4. Levent/İSTANBUL - Tel: 0(212) 264 63 00