Yatırımcı Kılavuzu

yatirimci klavuzu nbb turkey

Şirket satın alımı ve ortaklığı üst düzey bilgi ve tecrübe gerektirmektedir. Doğru şirketi bulmak, doğru değer tespiti yapmak, doğru teklifi kurgulayabilmek ve anlaşmayı sonlandırabilmek başarılı bir satın alma için kilit rol oynamaktadır.

İster bir melek yatırımcı, ister büyüyen bir şirkete ortak olmak, isterse kendi sektörünüzde rakip firmayı alma hedefinde olan işletme sahibi, olun, piyasadaki tüm seçenekleri bilmek ve içlerinden en avantajlı olanı, en iyi getiriyi sağlayacak olanı seçmelisiniz.

NBB Advisors Turkey, satın almalar sonrası ortağı olduğunuz şirketteki sizin haklarınızı en iyi şekilde koruyacak satış modelini de planlayacaktır.

Peki nasıl başlamalı?

Öncelikle hedefinizi ve ulaşılması istenen sonucu doğru tespit etmelisiniz. İlk ve en önemli adım olan strateji görüşmesi için lütfen toplantı talep ediniz. Yapılan tüm görüşmeler etik değerlerimiz doğrultusunda gizlilik çerçevesinde değerlendirilecektir.

Bu çerçevede sizin için en ideal yatırımı birlikte değerlendirecek, portföyümüzde yer alan firmaları birlikte inceleyeceğiz. Portföyümüzde yer almayan firmalar konusunda araştırma ve görüşmeler gerçekleştirecek, değerleme çalışmaları yapacak ve teklif vermek istemeniz durumunda tüm süreci sonuna kadar sizinle birlikte sonlandıracağız.

Tüm bu süreç sadece Türkiye içinde değil 4 kıtaya yayılmış 30 ofisi ile, yerel tecrübemizle stratejiniz doğrultusunda şirket yatırımları gerçekleştirebiliriz.

NBB Advisors, uluslararası networkü ile başarı şansı en yüksek şirket alım sürecini garanti etmektedir.

NBB Advisors Turkey tarafından seçilen, Türkiye’nin en hızlı büyüyen şirketlerine yatırım fırsatlarını her zaman size sunmak isteriz.

İletişim için tıklayınız.

 

  Karlı ve sürdürülebilir büyüme için bizi takip edin.

            Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

 NBB Advisors Turkey - Konaklar Mah. Zencefil Sok No:2     4. Levent/İSTANBUL - Tel: 0(212) 264 63 00