Haberler

BB M&A Advisors Türkiye Ofisini Açtı 

nbb logo glbl

NBB M&A Advisors, Türkiye'deki girişimcileri kurumsal finansman konusunda yabancı yatırımcılarla ve özel sermaye fonlarıyla tanıştırmak amacıyla, 2012 yılında Türkiye ofisini açtı. NBB Advisors, Türkiye'deki şirketleri şirket satışı ve şirket evlilikleri konunda yabancı yatırımcılarla ve özel sermaye fonlarıyla tanıştırmaya başladı.

NBB M&A Advisors, orta ölçekli işletmelere şirket değerleme, marka değerleme, şirket alımı, şirket satışı, şirket birleşmeleri, halka arz ve yeniden yapılanma hizmetleri sunan, Avrupa’da KOBİ segmentindeki en büyük kurumsal finansman şirketidir.

Finans konusundaki deneyimli ve uzman kadrosu ile şirketlere şirket değerleme, şirket hisse satışı, şirket birleşmeleri ve strateji konularında danışmanlık hizmeti veren NBB Advisors Turkey, faaliyetlerini 4. Levent-İstanbul'da sürdürmektedir.

  


NBB Advisors Turkey, Orta Doğu'ya Açıldı

ofis acma

NBB Turkey stratejik işbirliği yaptığı şirketlerle networkünü genişletiyor. Orta Doğu pazarında daha etkin olabilmek amacıyla Dubai'de yerleşik bir yatırım şirketi ile yaptığı işbirliği anlaşması neticesinde; Türk şirketlerine Orta Doğu’da iş geliştirme hizmeti verdiği gibi, Orta Doğu kaynaklı özel sermaye fonlarının Türkiye’de aktif olmasını sağlamaktadır.  


NBB Advisors Turkey, KOSGEB Eğitiminde İşletme Sahibi ve Yöneticileri İle Buluştu

kosgeb egitim verdi

NBB Turkey, KOSGEB eğitimlerinden birini daha gerçekleştirdi. 100'e yakın şirket sahibi ve üst düzey yöneticisinin katıldığı eğitim yaklaşık 4 saat sürdü. Gerçekleştirilen eğitimde şirketlere stratejik düşünme, başarı ve başarısız şirket uygulamaları, geleceğin başarılı şirketleri ile ilgili bilgiler ve verilen örnekler katılımcılara bir sunumla paylaşıldı.

 

 

NBB Advisors Turkey, Borsa İstanbul - Özel Pazar'da Servis Sağlayıcı Yetkisi Aldı

borsa özelpazar

 

 

 

  Karlı ve sürdürülebilir büyüme için bizi takip edin.

            Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

 NBB Advisors Turkey - Konaklar Mah. Zencefil Sok No:2     4. Levent/İSTANBUL - Tel: 0(212) 264 63 00