Global Network

 4 Kıta, 20 ülke, 30 ofis ile Global Çözümler


nbb logo glbl

NBB M&A Advisors, konusunda uzman, uluslararası şirketler ile gerçekleştirildiği stratejik iş ortaklıkları sayesinde küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelere dünya çapında birinci sınıf kurumsal finansman hizmetleri sunmaktadır.

NBB M&A Advisors, KOBİ’lere şirket alım, satım ve ortaklıkları hizmeti konusunda uzmanlaşmış uluslararası kurumsal finansman şirketidir. NBB Advisors, yıllarca geliştirilip mükemmelleştirilen sistematiği ile 20 ülkede 30'u aşkın ofisi ile yüksek kalitede yerel hizmetler sunmaktadır.  

NBB Advisors başta Avrupa olmak üzere Çin'den Rusya'ya, Brezilya'dan Güney Afrika'ya kadar yayılmış uzman ofisleri ile işletmeleri geleceğe taşır. NBB Advisors, uluslararası tecrübesini yerel pazarlarda başarı ile uygulamaktadır. KOBİ ölçeğinde ki işletmelerin satış ve ortaklıklarında uzmanlaşan NBB M&A Advisors, $1 Milyon ile $ 25 Milyon arasındaki anlaşmalarda Avrupa’nın lider şirketidir. 

NBB Advisors Turkey, KOBİ ölçeğinde yüzlerce şirket evliliğine imza atmış olan NBB M&A Advisors’ın Türkiye ortağıdır. Ayrıntılı bilgiye www.nbbadvisors.com linkinden ulaşabilirsiniz. 

İletişim için tıklayınız.

 

  Karlı ve sürdürülebilir büyüme için bizi takip edin.

            Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

 NBB Advisors Turkey - Konaklar Mah. Zencefil Sok No:2     4. Levent/İSTANBUL - Tel: 0(212) 264 63 00